Δεν έπεισε ο  Ζαρός στη πρεμιέρα, ήττα 4-1 από τον Γιούχτα!

Δεν έπεισε ο Ζαρός στη πρεμιέρα, ήττα 4-1 από τον Γιούχτα!

A-
A+
17/09/2017 | 22:19

Παρόλο που προηγήθηκε , ο Ζαρός δεν μπόρεσε να πείσει με την εμφάνιση του με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα στην πρεμιέρα από τον Γιούχτα με 4-1.

Ο Ζαρός προηγήθηκε με τον Κλαπάκη στο 10ο λεπτό με 0-1, όμως η αντίδραση του Γιούχτα ήταν άμεση και αρχικά ο Καστελλιανάκης ισοφάρισε,  ενώ στη συνέχεια ο Μαυρομάτης έκανε το 2-1 που ήταν και αποτέλεσμα ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, ο Ζανελάρης ανέβασε  το δείκτη του σκορ στο 3-1 , ενώ  το τελικό 4-1 διαμόρφωσε ο Λάμπρος Κεφαλούκος.

Γιούχτας: Μυλωνάκης, Κασσωτάκης, Παχάκης, Νικηφόρος, Κεφαλούκος(85’ Κόκκινος), Μπιμπίρης, Μαυρομάτης(78’ Μανουσάκης), Καστελλιανάκης, Ζανελάρης(70’ Σπύρου), Ανωγειανάκης(80’ Μπέρκης) , Μαρκάκης

Ζαρός: Μήτρου, Νταβιγλάκης, Πολυμερίδης Γ., Γενιτσαρίδης, Λογοθέτης, Χελά, Φραγκιαδουλάκης, Πουλάκης(63’ Αλμπαντάκης), Ρομπάκης(60’ Λιοδάκης), Κλαπάκης, Μεταξάκης Α.