A+
01/04/2018 | 19:26

Φωτογραφίες από το παιχνίδι της Φαιστού με τον ΠΑΝΟΜ στους Βώρους σήμερα Κυριακή 1/4.

Και τα τέσσερα τέρματα σημειώθηκαν  στην επανάληψη.

Το Α΄ημίχρονο ήταν του ΠΑΝΟΜ  που έχασε πολλές ευκαιρίες ενώ στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι  σκόραραν μόλις στο 47’ με τον Συσκάκη, όμως η Φαιστός απάντησε άμεσα  στο 50’ με τον τον Χαλκιαδάκη.

Τα ηνία στη συνέχεια πήραν οι γηπεδούχοι παρόλ’  αυτά ο ΠΑΝΟΜ έφτασε και σε δεύτερο τέρμα  με τον Μυλωνά στο 65′.

Η Φαιστός ισοφάρισε στο 72’ με τον Ταβερναράκη, που είχε περάσει ως αλλαγή στο ημίχρονο στο τελικό 2-2 ενώ  έχασε πολλές ευκαιρίες μέχρι το φινάλε .

Φαιστός: Δημητριάδης, Μπέρμπερι, Σκαντζάκης, Καραμανιτάκης, Παπαδάκης Νίκος, Παπαδάκης Αντώνης, Παπαδάκης Γιώργος (90’ Ντρέκα), Ντισπυράκης (80’ Γκερεδάκης), Παπαδάκης Στέλιος, Φραγκιαδάκης (46’ Ταβερναράκης), Χαλκιαδάκης

ΠΑΝΟΜ: Ζαχαριουδάκης, Διαμαντάκης, Αραβιάκης, Χαλκιαδάκης, Κατσούλης, Δαριβιανάκης, Μανιαδής, Μυλωνάς, Λαδιανός, Συσκάκης, Σωμαράκης