Ποδόσφαιρο

Oι αγώνες της Κυριακής 3/6 στο τοπικό της ΕΠΣΗ

Oι αγώνες της Κυριακής 3/6 στο τοπικό της ΕΠΣΗ

A-
A+
02/06/2018 | 22:03

 

Α1 Κατηγορία
(33η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 03/06/18 17:30 Κουράκης Ι., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
2. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 03/06/18 17:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
3. ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΛΙΝΤΟ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 03/06/18 17:30 Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
4. ΓΟΡΤΥΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 03/06/18 17:30 Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
5. ΜΟΙΡΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 03/06/18 17:30 Κουναλάκης Γ., Τρουλινός Κ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΑ Κυριακή 03/06/18 17:30 Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ., Σπινάκης Ν.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
7. ΠΑΝΟΜ – ΖΑΡΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 03/06/18 17:30 Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
8. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 03/06/18 17:30 Χαραλαμπάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
9. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 03/06/18 17:30 Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης)
B΄ Κατηγορία – Μπαράζ κατάταξης
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΒΟΝΗ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 03/06/18 17:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Μάτσας Κ., Στεφανίδης Σ.
B΄ Κατηγορία – Μπαράζ παραμονής
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΡΟΚΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 03/06/18 17:00 Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
Α2 Κατηγορία – PLAY OUT
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Ε.Γ.Ο.Η – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ Κυριακή 03/06/18 17:00 Μουρτζάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
13. ΑΣΗΜΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 03/06/18 17:00 Κρασαγάκης Χ., Χριστουλάκης Ε., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

 

Το apopsilive.gr ενθαρρύνει τους αναγνώστες να εκφράζουν τις απόψεις και τα παράπονα τους μέσα από την ιστοσελίδα μας, καθώς θεωρούμε ότι ο καθένας έχει δικαίωμα να το κάνει ελεύθερα. Ωστόσο, αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Παρακαλούμε τα κείμενα να μην είναι υβριστικά ή συκοφαντικά γιατί δεν θα εγκρίνονται προς δημοσίευση.