Ποδόσφαιρο

Toπικό ΕΠΣΗ: Τα ματς του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1/18)

Toπικό ΕΠΣΗ: Τα ματς του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1/18)

A-
A+
13/01/2018 | 10:32

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητής που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Ηρακλείου.

Στο Τυμπάκι ο ΑΟΤ υποδέχεται την Φαιστό , οι Μοίρες το Λίντο στο στάδιο και η Γόρτυνα με νέο προπονητή στο πάγκο (Ποντίκη) τον ΠΑΟΚρουσώνα, ενώ εκτός έδρας αγωνίζεται ο Ζαρός καθώς το Σάββατο αντιμετωπίζει τον Αλμυρό.

Πιό αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00 Κουναλάκης Γ., Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΠΟΑ Σάββατο 13/01/18 15:00 Σφακιανάκης Δ., Γρηγοράκης Ι., Δρακουλάκης Κ.
3. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακίδης Ρ., Κατσογιάννης Η.
4. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:00 Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.
5. ΓΟΡΤΥΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 14/01/18 15:00 Ζαχαριουδάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Ζιουτος Κ.
6. ΜΟΙΡΕΣ – ΛΙΝΤΟ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 14/01/18 15:00 Κουράκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Καούρας Γ.
7. ΠΑΝΟΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 14/01/18 15:00 Κρασαγάκης Χ., Τρουλινός Κ., Συναδινάκης Κ.
8. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:00 Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ.
9. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Αδαμάκης Ζ. Θ.

Α2 Κατηγορία

(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΟΡΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 13/01/18 15:00 Πατεμτζής Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Τρουλινός Κ.
11. ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 Αδαμάκης Ζ. Θ., Τζανακάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.
12. ΡΟΥΒΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΓΕΡΓΕΡΗΣ Κυριακή 14/01/18 15:00 Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπαλίδης Α.
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 14/01/18 15:00 Κυριακίδης Ρ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
14. ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή 14/01/18 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.
15. Ε.Γ.Ο.Η – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/01/18 15:00 Κώστας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ.
16. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:00 Σταυρακάκη Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μάτσας Κ.
17. ΑΣΗΜΙ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00 Μοχιανάκης Α., Παπαδάκης Φ., Επιτροπάκη Ε.
19. ΒΟΝΗ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00 Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.
20. ΜΟΧΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Ψαρράς Κ.
21. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 13/01/18 17:30 Κυριακόπουλος Κ., Βλαχάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
22. ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/01/18 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Επιτροπάκη Ε.
23. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ., Δρακάκης Α.
24. ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 14/01/18 15:00 Ζαφείρης Α., Φερετζάκης Ν., Πλαίτης Γ.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00 Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.
26. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΣΙΤΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 Περτσελάκης Γ., Τοπαλιδης Π., Φανουράκη Μ.
27. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – Ο.Φ.Η. 94 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 Καρατζάς Γ., Συναδινάκης Κ., Μαντσε Ν.
28. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/01/18 12:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Κώστας Κ., Μπλαβάκης Ε.
29. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/01/18 15:00 Δρακουλάκης Κ., Τοπαλιδης Π., Κατσογιάννης Η.
30. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΡΟΚΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 14/01/18 15:00 Γρηγοράκης Ι., Γενετζάκης Ε., Στέφα Ά.

Γ΄ Κατηγορία

(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00 Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Καζόγλου Χ.
32. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καούρας Γ.
33. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/01/18 12:00 Μοχιανάκης Α., Μαντσε Ν., Βλαχάκης Ε.
34. ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 14/01/18 12:00 Τσαμπουράκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π.
35. ΓΩΝΙΕΣ – ΟΦΑΜ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 14/01/18 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Μαυρουδής Ι.
36. ΙΝΙ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 14/01/18 12:00 Φερετζάκης Ν., Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ.
37. ΔΑΦΝΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 14/01/18 15:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι.

Το apopsilive.gr ενθαρρύνει τους αναγνώστες να εκφράζουν τις απόψεις και τα παράπονα τους μέσα από την ιστοσελίδα μας, καθώς θεωρούμε ότι ο καθένας έχει δικαίωμα να το κάνει ελεύθερα. Ωστόσο, αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Παρακαλούμε τα κείμενα να μην είναι υβριστικά ή συκοφαντικά γιατί δεν θα εγκρίνονται προς δημοσίευση.